XML Bayilik Şartları

' Bernardlafond.com.tr tarafından verilen XML linki ile tarafınıza sunulan ürünleri aktarabilirsiniz. ' Satış fiyatı, ağırlık. ürün özellikleri, stok gibi bilgiler bu link içeresinde yer alır ve günlük olarak da güncellenir.

 

' Xml alıcısı kendi sistemine düşen siparişleri bernardlafond.com.tr'den kendilerine verilen özel üyelik ile web sayfamızdan satın alır.

 

’ Bernardlafond.com.tr ayrılan ürünleri kargo bilgilerini kendi firmanız olarak girerek kendinize kargolayabilirsiniz. Bu sayede kendi eşantiyonlarınız ve markanızı simgeleyen poşete reklamasyonlar ile markanızı oluşturmanız ve devamlı müşterileri oluşturabilirsiniz.

 

’ Gümüş pakette yıllık hizmet bedeli yoktur. Gümüş pakette internetteki fiyatlar üzerinden %10 ıskonto ve internetteki fiyatlar üzerinden size %15 eklenerek %25 kar marji sağlamanız için XML düzenlenir. Bedeli 3000 TL.“ dir.

 

' Altın pakette yıllık hizmet bedeli yoktur. Altın pakette internetteki fiyatlar üzerinden %15 ıskonto ve internetteki fiyatlar üzerinden size %20 eklenerek %35 kar marjı sağlamanız ıçın XML düzenlenir. Site için satışı arttıracak optimizasyonlar hakkında raporlama verilir. Bedeli 5000 TL'dir.

 

' Platinyum pakette yıllık hizmet bedeli yoktur Platinyum pakette internetteki fiyatlar üzerinden %25 ıskonto ve internetteki fiyatlar üzerinden size %20 eklenerek “%45 kar marjı sağlamanız için XML düzenlenir Site içi satışı arttıracak optimizasyonlar hakkında raporlama verilir. Reklam ağlarında bütçe planlaması ve oranları hakkında danışmanlık hizmeti sağlanır. Bedeli 10000TL'dır.

 

' Hangi paketi seçmiş olursanız olun bakiyeniz bittiğinde bir sonraki yapacağınız ödeme minimum 2 000 TL’dir.

 

' Firmanıza iade olarak gelen 'ürünler iade koşullarına uyuyorsa tarafımıza maksimum 7 iş gününde iade yapabilirsiniz. Böylelikle  iade aldığınız ürünlerin size çıkış tutarındaki tutar bakiyenize eklenir.

 

' Ürünlerde kalite kontrol sorumluluğu tamamen alıcı firmaya aittir. Kalite kontrolden geçmeyen ürün en geç 1 (bir) iş günü sonra Bernardlafond.com.tr’ye iade edilmelidir. Kargo ücretini gönderimlerde ve iadelerde xml alan bayı karşılar. Bayi Bernardlafond.com.tr anlaşmalı fiyatından alıp gönderebilir.

 

' Bernardlafond.com.tr perakende mağazaları olan ve de kendisi gibi online satış yapan firmalara ürün tedariki yaptığı için stokları paylaşıma açıktır, Xml çekim sürenizle alakalı gecikmelerde ürünün satılmasından dolayı ürünü temin edemeyebilirsiniz. Bu nedenle Xml güncellemesinde titizlikle davranın.

 

Bazı ürünlerde yapılacak kampanyalar önceden haber verilir, isteğinize bağlı olarak kampanyaya katılabilir veya kampanya boyunca ürünleri yayından kapatılırsınız.

 

Paket satın alımlarında ödemeyi nakit olarak veya kredi kartı ile satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan alımlarda vade farkları yansıtılır. Ürün alımlarını ay sonunda + %8 ödeyerek şirketiniz adına isteğinize bağlı faturalarını kestirebilirsiniz.

 

Almış olduğunuz paketlerdeki bakiyenizi nakit olarak çekemezsiniz.

 

Ayakkabı, Abiye ve Çanta bölümünde kargo teslim süresi değişebilir. Tedarik firmasından gelen ürünlerdir. Bu ürünlerin tedarik konusu ile doğabilecek hususlardan Bernard Lafond Sorumlu değildir. Bu katagorileri eşleştirmeyiniz.

Kargolarınız sizin kargo antlaşma cariniz üzerinden kargoya teslim edilir.

İş bu sözleşme gizlilik koşulları ve kullanım şartları antlaşmasına göre siteye girdiğiniz ve paketi satın aldığınızda kabul edilmiş olur.

Bernard Lafond. sözleşmenin tüm haklarını elinde tutar ve yapılacak değişiklikleri haber vermek koşulu ile yürürlüğe koyabilir.

Banka bilgilerini eğer nakit ödeme ile yapılacaksa 0850 346 71 16 numaralı müşteri hizmetlerinden hesap numaraları istenerek hesaba ödeme yaptıktan sonra dekontu yada ekran görüntüsü göndererek kontrol edildikten sonra bakiyeniz hesabınıza tanımlanacaktır.

Bilgi için 0850 346 71 16 nolu telefondan yada info@bernardlafond.com.tr den bilgi alabilirsiniz.

BERNARD LAFOND, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Bernardlafond.com.tr

Yeşil yurt mahallesi 70071 sok. Seyhan / ADANA 

3d secure Havale - EFT MastercardMaestro Visa American Express Bonus Card Finans World Axess Maximum Bilginet
Yukarı